Ana sayfa Tv Programları TRT 1 Komşum Benim başvuru formu yayınlandı

TRT 1 Komşum Benim başvuru formu yayınlandı

TRT 1 Komşum benim programı farklı konusu ile izleyiciyi ekrana bağlayacak gibi görünüyor. Programa katılmak için başvuru formunu doldurmak gerekmektedir. TRT 1 Komşum Benim başvuru formunu haberimizde bulabilirsiniz.

0
PAYLAŞ

Sosyal sorumluluk projelerinde önemli bir yere sahip olacak olan Komşum Benim başvuru formuna intenet üzerinden ulaşabilirsiniz. Trt 1 komşum Benim programına başvurular için başvuru formunu doldurmak zorunda olan yarışmacılar whatsaap üzerinden veya 0552 224 14 44 nolu telefonlardan ulaşabilirler. 

 Günümüz çağında teknolojik aletler ilişkileri zedelese de komşuluk ilişkileri bitme noktasına geldi. Kaybolan komşuluklar artık bu programla gün yüzüne çıkacak. Komşuluklar eskisi gibi olması için uyarlanan bu programa kimler başvuru da bulunabilir?

Kimler Başvuru yapabilir;

Komşum Benim programına komşuluk ilişkilerini düzeltmek veya komşusu ile arası bozulan bir kişi başvuruda bulunabilir. Yayınlanan başvuru formu üzerinden tüm bilgiler doldurularak intenet ortamında ilgili yerlere gönderilir. 
 Hayallerin ve gerçeklerin birarada olduğu bu programda komşunuzla ilgili her şeyi paylaşabilirsiniz. “Komşum mutlu olduğunda bende mutlu olurum” diyenler bu programa başvuru yapabilirler. Dertlerini veya ihtiyaçlarını “Komşum Benim”le paylaşmak isteyen herkes bu programa başvuru yapabilir. Bu sayede ihitiyaç sahibi komuşulara daha hızlı şekilde ulaşılır. Programında yayınlanmasının temel amacı da budur. 
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here