Ana sayfa Tv Programları Tolga Çevik Fox Tv ile Anlaştı Program Ne Zaman Başlayacak?

Tolga Çevik Fox Tv ile Anlaştı Program Ne Zaman Başlayacak?

Ünlü komedyen Tolga Çevik Fox Tv ile anlaştı! Yeni projesinin kanalı belli olan komedyenin hazırladığı programın, ne zaman başlayacağı ise merak edilenler arasında yerini aldı.

0
PAYLAŞ

Ekranların sevilen ismi, ünlü tiyatro oyuncusu Tolga Çevik, uzun süreli sessizliğini yeni projesiyle bozuyor. Bugüne kadar sinemadan televizyon programlarına kadar birçok başarılı projeye imza atan ünlü komedyenin, yeni projesi için anlaştığı kanal ise belli oldu. Yeni programı ile Fox Tv ekranlarında, sevenleriyle buluşacağı açıklanan Tolga Çevik’in yeni projesinin ise yine komedi formatında bir program olacağı izleyiciye duyuruldu.

Tolga Çevik Yeni Projesi İçin Fox Tv İle Anlaştı!

Bu sezon ekranlardan uzak durmayı tercih eden Tolga Çevik, gelecek sezon hazırlıklarına başladığını daha önce yapmış olduğu röportajlarda ifade etmişti. En son Star Tv ekranlarında karşımıza çıkan başarılı komedyen, önümüzdeki sezon yeni programı için ise Fox Tv ile anlaştı.

Tolga Çevik’in Yeni Programı Ne Zaman Başlayacak?

Şu an için kanal ve komedyenin kendisinden gelen açıklamalar dahilinde yeni programa ilişkin olarak sadece formatın komedi programı şeklinde olduğu duyuruldu. Programın yapımcılığını üstlenen 25 Film’den de henüz konuya ilişkin bir açıklama gelmezken, programın ise önümüzdeki sezonda ekranlarda olması bekleniyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here