Ana sayfa Yabancı Diziler The Walking Dead 7. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Sezon Finali Yayınladı

The Walking Dead 7. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Sezon Finali Yayınladı

The Walkind Dead 16. bölümü ile 7. sezonu bitiriyor Dünya çapında son yılların en çok izlenen dizileri arasına giren derinin sezon finali 90 dakika olacak.

0
PAYLAŞ

Her yeni bölümü iple çekilen ve her bölümünd eizlenme rekorları kıran The Walking Dead 16. bölümü ile yine olağanüstü bir şekidle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

 Dizinin en dikkat çeken yanı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuna sahip olması diziyi zirveye çıkarıyor. Amerikan yapımı olan dizinin yyaınlandığı günden bu zaman kadar her geçen ghün izleyici kitleisni arttırarak yoluna devam ediyor. 

SEZON FİNALİ

 Ancak bu muhteşem  senaryo iki bölüm sonra kısa bir süreliğine yani, sezon finaline giriyor.  Beklenen bir ayrılık olsa da takipçileri bu duruma çok üzgün…The Walkind Dead 16. bölümü için takipçilere müjde, final bölümü 90 dakika yayınlanacak.

Efsane grubun öncüsü olan Negan ve ekibi büyük mücadelenin içinde kendilerini buluyorlar. Rick bu mücadelenin baş kahramanı olarak yer alıyor. Zorlu mücadelenin tam edresi olan 16. bölümde kurtarıcıların tüm çabası diziye damga vuracak. Fragmana bakıldığında gerilimin son sınırı ve problemlerin ciddi çözümleri birlikte diziye fark atacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here