Ana sayfa Yabancı Diziler The Walking Dead 7. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Sezon Finali Meraklıları Buraya

The Walking Dead 7. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Sezon Finali Meraklıları Buraya

The Walking Dead 7.sezon 16.bölüm fragmanı yayınlanmasıyla izleyicilerini meraklandırdı. Kurtarıcılar ve Rick'in ekibi savaşa hazırlanıyor.

0
PAYLAŞ

The Walking Dead 7.sezon 16.bölümde sezon finali veriyor. Bulaşıcı beyinsel bir hastalık sebebiyle moden medeniyetin sonunu getirmeye başlayan zombi salgının konu edildiği film’de heyecanlı sahnelerin bulunması izleyiciyi etkiliyor. Hayranlarının merakla beklediği 16.bölüm fragmanıyla bile büyük ses getirdi. Takipçileri tarafından yoğun ilgi gören The Walking Dead yeni sezon bölümleriyle de çok konuşulacağa benziyor.

The Walking Dead 16.Bölüm Fragman

Gerilimin iyice tırmandığı dizide grup lideri olan Negan ve ekibi ile mücadele eden Rick, savaşa girmek zorunda kalıyor. Kurtarıcılardan başka bir grubun daha olduğu ortaya çıkıyor. Başka grupların da var olduğunu kanıtlamak ve onlarla irtibata geçmek için zor bir mücadeleyi göze almak zorunda kaldıklarını kabul eden Rick ve ekibi yola koyuluyor. İnsanlığın kurtulması için bütün grupların biraraya gelerek savaşması gerekmektedir. Rick ve ekibi ellerine silahlarını alarak Negan’ı beklemeye başlarlar. Karşı karşıya kalan iki grup arasında etkileyici bir savaş başlar. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here