Ana sayfa Yabancı Diziler The Walking Dead 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı Yayınlandı

The Walking Dead 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı Yayınlandı

7.sezonla yabancı dizi severlerle buluşan The Walking Dead 14.bölüm fragmanını yayınladı. Zombi istilasını anlatan dizi de sorun sadece zombiler olmaktan çıktı.

0
PAYLAŞ

Bir virüsün yayılması nedeniyle oluşan ve zombi istilasını konu alan dizi The Walking Dead 7.sezona kadar geldi. 14.bölüm fragmanını yayınlayan dizi de heyecan dorukta. Yabancı dizi takipçilerinin beğenerek izlediği ve bir çok tutkununun bulunduğu dizi hem ağlatıyor hemde aksiyon içine sürüklüyor.

Neler Yaşanacak

Hastane koridorlarında başlayan ve komadan uyanan Rick tarafından yönetilen bir grubun zombilere karşı savaşını konu alan dizi de zombilerin yanı sıra bir çok insanla savaşmak zorunda kaldıkları da oluyor. Farklı gruplara denk gelen ve hayatta kalma mücadelesi veren insanların kavgalarını aşklarını ve dostluklarını anlatan dizinin 7.sezon 14.bölüm fragmanında artık zombilerin değil insanların daha tehlikeli olduğunu görmekteyiz.

Dizi de bir çok grubun lideri olan Negan ve ekibi zorbalık yaparken Rick ve grubu bu zorbalığa bir son verme derdine düşüyor. Yeni bölümlerde Negan ile olacak savaşı ve bu sırada zombiler tarafından öldürülmemeye çalışmanın güçlüğünü izleyeceğiz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here