Ana sayfa Yabancı Diziler The Walking Dead 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Heyecanlandırdı

The Walking Dead 7. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Heyecanlandırdı

Dünya çapında geniş izleyici kitlesine sahip The Walking Dead'in yeni fragmanı izleyicilerde büyük merak uyandırdı. 7. Sezon 14. Bölüm Türkçe altyazılı fragmanı sizlerle.

0
PAYLAŞ

Dünya çapında büyük bir izleyici kitlesine sahip olan ve Türkiye’de de çok fazla takipçisi olan The Walking Dead yayınlanan her fragmanıyla izleyiciyi heyecanlandırmaya devam ediyor. Dizideki hareketli sahnelerin bir kenara bırakıldğı yeni bölümde, karakterlerin iç dünyası daha çok ön plana çıkıyor.

İZLEYİCİ AKSİYONU AZ BULUYOR

Dünya’da yaşanan bir salgın sonrası virüsün yayılması ve insanlığın gittikçe yok oluşunu anlatan The Walking Dead zombi yapımları arasında en orjinallerinden biri olarak gösterilmekte. Dizi de hayatta kalmayı başaran bir avuç insanın zombilere ve hayatta kalmak için mücadele ettikleri kötü insanlara karşı verdikleri savaş anlatılıyor.

Dizinin geçmiş bölümleriyle beraber izleyici, yaşanan aksiyon olaylarının azlığı sebebiyle epey şikayette bulunmuştu. The Walking Dead’ın yeni bölümlerinde ne gibi gelişmeler yaşanacağı ise merak konusu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here