Ana sayfa Yabancı Diziler The Walking Dead 7. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Nesef...

The Walking Dead 7. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Nesef Kesiyor

The Walking Dead 7. Sezon 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi, birbirinden ilginç olaylalarla 6 Mart'ta Türkiye'deki izleyicilerin karşısına çıkacak.

0
PAYLAŞ

 

ABD’de reyting rekorları kırdıktan sonra Turkcell.tv’de üyelik karşılığında yayınlanan The Walking Dead dizisinin 7. Sezon 12. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizinin her bölümü atraksiyon ve heyecan dolu geçerken, bu bölümde oldukça relaks bir durum karşımıza çıkacak. 

Say Yes başlığı ile yayınlanacak bu bölümde, Rich ve ekibi erzak bulmak için araziye dağılırlar. Alexandra ise zor bir karar aşamasına gelir. Erzak aramaya çıkan Rich ve Michonne ilginç ve zaman zaman eğlenceli anlar yaşarlar. Ancak daha sonra olaylar oldukça tehlikeli geçen sahnelerle karşımıza gelir.

Önceki bölümde neler yaşandı;

11. bölümde Dwight ve etrafında gelişen olaylara tanık olduk. Onun iç hesaplaşması ve Sherry’ye duyduğu özlem ekranlara geldi. Ancak Dwight yaşadığı iç çatışma nedeniyle iyi ve kötü olma düşünceleri arasına sıkışmış bir karakter olarak karşımıza çıktı. Negan ise kötülüklerine hız kesmeden devam etti.

Eguen, Negan’a duyduğu minnet ve korku nedeniyle arkadaşlarını yarı yolda bıraktı ve saf değiştirdi. Daha önce de Abraham ve arkadaşlarını kandıran Eguene ikilem yaşamaktadır. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here