Ana sayfa Yabancı Diziler The Walking Dead 7. Sezon 10. Bölüm Yayınlandı

The Walking Dead 7. Sezon 10. Bölüm Yayınlandı

The Walking Dead 7. Sezon 10. Bölüm 20 Şubat pazartesi akşamı ABD de yayınlandı. Heyecan dolu dizinin 10. Bölümü ABD de yayınlandıktan sonra dublajlı olarak Türkiye’de hayranları tarafından izlendi.

0
PAYLAŞ

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden The Walking Dead , 20 Şubatta ABD de yayınlandı.  ABD de yayınlandıktan sonra The Walking Dead 7.Sezon  10. Bölüm ü ile Türkiye de dublajlı olarak izleyicileri tarafından merakla izlendi. Rick ve ekibinin Negan’a karşı yürütttüğü amansız savaşta daha da başarılı olurken, dizinin artık sezon finali de yaklaşıyor. Dizide olacaklar daha da heyacanlı bir hal almaya başladı.

Bu hafta ki bölümde izleyici ekranlardan ayrılamadı, heyecan kalitesi izleyiciyi ekranlara kitlerken , dizide  Carol ve Daryl uzun süredir yanyana gelerek olup bitenler ve yaşananlar üzerinde konuştular. Morgan yine kötülüklerine devam ederek, Ezkiel ve ekibini  güç olabilecek koşullara sürüklüyor. King Ezekiel’I savaşa davet ederken Rick’e destek olmasını , onunla birlikte savaşmasını istiyor. Ama bu konuda Ezekiel’I ikna edebilecek isim olarakta Daryl karşımıza çıkıyor. Çünkü Ezekiel Daryl in sözüne güveniyor.

11. Bölüm Fragmanı

The Walking Dead yeni bölümü 27 Şubat Pazartesi gecesi ABD de yayınlanacak, ertesi gün Türkiye deki hayranları ile buluşacak.11.bölümünün Fragmanını paylaştığımız dizi finale doğru daha da ilginç gelişmelerle sürecek.

Diziyi Nasıl İzleyeceğiz?

The Walking Dead dizisinin Türkiye’de yayın haklarını Turkcell TV aldı. Dünyaca izlenen ve fanları olan bu dizi için Turkcell TV ye üye olmak gerekiyor. Türkiye de yayın haklarını alan Turkcell TV intenet üzerinde yer alan bölümleri kaldırarak üyelik karşışığında sadece kendi kanalında diziyi seyirci ile buluşturma hakkına sahip oldu. The Walking Dead dizisini seyredebilmek için Turkcell TV’den özel üyelik için aylık bir ücret ödemeniz gerekiyor.
 
The Walking Dead konusu da çizgi roman serisi üzerinden senaryolaştırılmıştır. Roman, moden dünyanın sonunu getiren zombileri anlatıyor. Bilinmeyen bir salgın hastalık insanların beyinlerinde hasar yaratıyor. Zombiler dünyayı istila ederken insanları parçalayarak yiyorlar. Zombileri yok etmek ise kolay değil, beyinlerini yokettiğinizde aylaklar diye isimleri geçen zombilerde öldürülmüş oluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here