Ana sayfa Dizi Haberleri Tatlı Bela Final mi Yapacak? Neden Final Kararı Aldı? İzleyicisi Şokta

Tatlı Bela Final mi Yapacak? Neden Final Kararı Aldı? İzleyicisi Şokta

Kanal 7'nin sevilen Hint Dizisi Tatlı Bela'nın final yapacağı iddia edildi! İzleyicinin bu habere verdiği tepki oldukça olumsuz olurken, dizi neden final yapıyor merak edildi.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 son yıllarda Hint dizileri ile büyük sükse yaptı. Hindistan televizyonlarında reyting rekortmeni olmayı başaran dizilerin haklarını satın alan kanal bir kaç bölümü birleştirerek yayınlamaktaydı. Türk dizisi formatında uzun hale getirilen diziler ise bu nedenle Hindistan’daki yayınlarına göre daha az bölüm sayısı ile sona ermektedir. Tatlı Bela’da sonu yaklaşan bu dizilerdendir. İzleyenleri hem etnik dokusu hemde yöresel kurgusu ile büyüleyen dizi sona eriyor. İzleyicileri üzen gelişme kanal tarafından resmi olarak da açıklandI. Dizi senaryosu gereği kendi tarihinde sona eriyor. 

TEKRARI YAYINLANACAK MI

İzleyenlerin bağımlısı olduğu dizinin tekrar yayınlanmasına ilişkin kanaldan bir açıklama gelmezken şimdilik yeni bir dizi projesi de gündeme gelmedi. Kanal eğer programında açık bulunursa Yaz aylarında, gündüz kuşağında diziyi yayınlama kararı verebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here