Ana sayfa Yabancı Diziler Tatlı Bela 64.Bölüm Fragmanı İzle 9 Mayıs Salı Özeti Astha Anjeli’yi kaçırır

Tatlı Bela 64.Bölüm Fragmanı İzle 9 Mayıs Salı Özeti Astha Anjeli’yi kaçırır

9 Mayıs Cuma günü Hint dizilerinden olan Tatlı Bela serüveni devam ediyor. 64. bölümde neler var neler? Dizinin fragmanı da çok heyecanlı...

0
PAYLAŞ

Son dönemlerde diğer diziler gibi Hint dizilerine rağbet oldukça fazla görünüyor. Tatlı Bela ise bunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Sevilen dizinin tüm bölümleri çok izlenirken, Hint içeriğinin olması diziye olan rağbeti biraz daha fazlalaştırıyor. 

 Varad ve Sojal’ın Tartışması

 Tatlı Bela 64. bölüm fragmanında yayınlanacak bölümün kısa ana hatlarını da izleyiciye sunuyor. Sojal, Varad’a annesinin görmek istediğini adeta haykırır.  Varad ise bu durum karşısında kurallar gereği Anjeli’ye sordun mu seni görmek istiyor mu diyerek karşı çıkar. Sojal ise annesiyle arasında bir problem olmadığından behseder.  Bu bölümde Sojal ve Varad’ın tartışmasına tanıklık edebilirsiniz. 

 Kutsal bir eleman bu bölümde diziye dahil olacak. İsmi Asta olan bu kutsal elemen için bazı öngörülerde ortaya çıkmış olur. Dizinin  64. bölümü gayet heyecanlı ve özel gibi gözüküyor. Tatlı Bela aynı saatte ve aynı kanalda siz değerli izleyicisini bekliyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here