Ana sayfa Yabancı Diziler Tatlı Bela 62.Bölüm Fragmanı 7 Mayıs Pazar Özeti Niranjan’ın planları devam ediyor

Tatlı Bela 62.Bölüm Fragmanı 7 Mayıs Pazar Özeti Niranjan’ın planları devam ediyor

Ekranların sevilen yapımlarından Tatlı Bela yayınlanan 62. bölüm fragmanının ardından, yeni bölümü ile 7 Mayıs Pazar günü izleyicisi ile buluşacak.

0
PAYLAŞ

Ekranların uzun soluklu yabancı yapımlarından Tatlı Bela, her hafta Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Olayların bitmek tükenmek bilmediği dizide yaşanılanlar, seyircisini ekranlara kilitlerken, yapımın yayınlanan son bölümü ise heyecanın zirve yapmasına neden oldu. Asta ile Nirancan arasındaki mevki mücadelesi gerilime neden olurken, dizinin yayınlanan 62. bölüm fragmanında ise 7 Mayıs Pazar günü olaylar hız kesmeden devam edecek gibi görünüyor.

62 Bölümünde Neler Olacak?

Tatlı Bela’nın yayınlanan 62. bölüm fragmanında Nirancan otoritesini ispat etmek için huzurevini kapatma kararı alırken, durumu öğrenen ailesi ise yıkılıyor. Asta başta olmak üzere tüm ev ahalisi, Nirancan’dan huzurevine yönelik birşeyler yapmasını isterken, yaşlı adam dava sonucunda elinden birşey gelmediği yalanını ortaya atıyor. Tüm bunların ardından herkes eli kolu bağlı beklerken, sürpriz hamle ise Nirancan’ın kötü niyetini farkeden Anjeli’den geliyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here