Ana sayfa Yabancı Diziler Tatlı Bela 54. Bölüm Fragmanı 29 Nisan Cumartesi Özeti Astha’nın Planı

Tatlı Bela 54. Bölüm Fragmanı 29 Nisan Cumartesi Özeti Astha’nın Planı

Kanal 7 ekranlarının reyting rekortmeni Hint Dizisi Tatlı Bela devam ediyor. 54. bölümü ile 29 Nisan Cumartesi günü ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranları son 2 sezondur izleyenleri büyüleyen Hint Dizileri ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Kısa sürede büyük ilgi gören yapımlara imza atan kanalın uzakdoğu kültürüne ait yapımları ekranlarında yayınlaması büyük yankı uyandırdı. İki Yabancı, Bir Garip Aşk, Tatlı Bela gibi yapımlar Kanal 7 ekranlarında izleyenleri ile buluştu. Bunlar arasından Tatlı Bela ise halen devam ediyor ve yeni bölümünde neler olacağı izleyenler tarafından çok merak ediliyor.

54. BÖLÜMDEN KESİTLER

Amcası ile uyum yakalamak için çalışan Asta artık zorlu şartların üstesinden gelinmesi gerektiğini kafasına koymuştur ve evdeki bu düzeni değiştirecektir. Puja törenine mani olacağından emin olduğu amcasını uyutan Asta töreni üstlenmesi için Angeli’yi ikna eder. Törene kadar uyuyan Nirancan, törenin son anında uyanır ve sinirden kudurarak ortamı bozar Angeli ise cezalandırılmayı ister ancak Nirancan onu uyutanı bulmaya kararlıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here