Ana sayfa Yabancı Diziler Tatlı Bela 53. Bölüm Fragmanı 28 Nisan Cuma Özeti Shlok Ancaliyi Kovuyor

Tatlı Bela 53. Bölüm Fragmanı 28 Nisan Cuma Özeti Shlok Ancaliyi Kovuyor

Ekranların sevilen yapımı Tatlı Bela'nın yayınlanan 53. bölüm fragmanının ardından, dizinin 28 Nisan Cuma günü ekranlara gelecek yeni bölümünde ortalık iyice karışıyor.

0
PAYLAŞ

Ekranların büyük ilgi gören yapımlarından Tatlı Bela, hafta içi hergün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Heyecanın hız kesmeden devam ettiği dizide, olaylar içinden çıkılmaz bir hal alırken, ortalık bir hayli karışıyor. Tatlı Bela’nın yayınlanan son bölümünde Nirancan’ın Jyothi konusunda Anjeli’ye yaptığı baskı seyirciyi ekran başına kilitlerken, Asta ve Slok arasındaki sorunlar ise gerilimin yükselmesine neden olmuştu. Tüm bunların ardından sevilen dizinin yayınlanan 53. bölüm fragmanının ardından, 28 Nisan Cuma günü ise heyecan kaldığı yerden devam edecek gibi görünüyor.

53. Bölümünde Neler Olacak?

Yayınlanan fragmanda Anjeli’nin Nirancan’ın baskısıyla Jyothi’ye yaptığı baskı evde sorunların doğmasına neden olurken, Nirancan ise herkese rol yaparak suçu Anjeli’ye yüklüyor. Evrakları imzalaması için Anjeli’yi kullanarak Jyothi’ye baskı uygulayan Nirancan, Slok’un gözünü boyayarak, genç adamın gözünde Anjeli’nin kötü bir imaj çizmesine neden oluyor. Durumun üzerine ablasına yapılan baskının kaynağını Anjeli zanneden Slok annesini evden kovmaya çalışırken, ona ise engel olan kişi Asta oluyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here