Ana sayfa Yabancı Diziler Tatlı Bela 51. Bölüm Fragmanı 26 Nisan Çarşamba Özeti Son Olaylar Yeni...

Tatlı Bela 51. Bölüm Fragmanı 26 Nisan Çarşamba Özeti Son Olaylar Yeni Tüyolar

Sevilen yabancı yapımlardan Tatlı Bela'nın yayınlanan 51. bölüm fragmanı ardından, 26 Nisan Çarşamba günü ekranlara gelecek yeni bölümde, heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

0
PAYLAŞ

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören yapımlardan Tatlı Bela, hafta içi hergün Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Heyecanın hız kesmeden devam ettiği yabancı yapımda, ortalık iyice karışıyor. Tatlı Bela’nın yayınlanan son bölümünde Jyothi’nin evden ayrılmasıyla dizide gerilim tavan yaparken, yayınlanan yeni bölüm fragmanı seyirciyi ise şaşkına çevirdi. 

Tatlı Bela’nın 51. Bölümünde Neler Olacak?

Jyothi’nin evi terketmesinin ardından, Tatlı Bela’nın yayınlanan 51. bölüm fragmanında, ortalık bir hayli karışıyor. Nirancan’ın Anjeli’ye tepkili olması, ev halkının gerilmesine neden olurken, Asta ise bu gergin ortamı dağıtmaya çalışıyor. Anjeli’nin doğum gününün yaklaşmasını fırsat bilen Asta sürpriz bir organizasyon düzenleme planları yaparken, Anjeli ile arasındaki buzları eritiyor. Bu durum ev halkını oldukça şaşırtırken, Nirancan’ın doğum gününde Anjeli’ye sarf ettiği sözler üzerine geçmişten gelen sır herkesi derinden etkileyecek gibi görünüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here