Ana sayfa Yabancı Diziler Tatlı Bela 45. Bölüm Fragmanı 20 Nisan Perşembe Özeti

Tatlı Bela 45. Bölüm Fragmanı 20 Nisan Perşembe Özeti

Kanal 7 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Tatlı Bela devam ediyor. 45. bölümüyle 20 Nisan'da izleyicisiyle buluşacak olan dizinin fragmanı yayınlandı.

0
PAYLAŞ

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta olan Hint Dizisi Tatlı Bela son hız devam ediyor. Ekranların sevilen dizilerinden birisi olan ve Hint kültürünü ülkemize taşıyan dizi kısa sürede iyi bir izlenme başarısı elde etti. Daha önce İki Yabancı, Yalancı Bahar ve Bir Garip Aşk gibi dizileri ülkemize getiren Kanal 7’nin bu yeni dizisinin 45. bölümü 20 Nisan’da izleyicisi ile buluşacak. Yeni bölümünün fragmanı yayınlanan dizide neler yaşanacak merak uyandırdı.

45. BÖLÜMDE NELER OLACAK

Evdeki herkes Asta’yı aramak üzere harekete geçmiştir. Akşam olduysa da halen ortaya çıkmayan Asta’yı bulmak için Anjeli’den Kalindi’ye bir arama gelir. Kalindi ise onun yerini bilmemektedir. Varad ve Slok gecenin geç saatlerinde onu aramak için dışarı çıkar. Slok ile Varad artık son çare olarak geçmişte gittikleri eski evin civarında onu aramaya başlarlar ancak bir ses duyamazlar. Asta’nın telefon sinyali artık onun bulunabilmesi için tek yoldur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here