Ana sayfa Yabancı Diziler Tatlı Bela 25. Bölüm Fragmanı 30 Mart Perşembe Özeti

Tatlı Bela 25. Bölüm Fragmanı 30 Mart Perşembe Özeti

Sevilerek izlenen Hint dizisi Tatlı Bela'nın 25. bölüm fragmanı yayınlandı. 30 Mart Perşembe günü izleyicileriyle buluşacak

0
PAYLAŞ

Ülkemizde severek izlenen Hint dizisi Tatlı Bela’nın 25. Bölüm fragmanının yayınlanmasıyla dizi sevenler olacakları merak ettiler.

 24. bölümdeki olaylarla ortalık iyice karışmıştı. Shlok ve Astha balayına giderken arabaları bozulmuştu. Bu durumu fırsat bilen Astha ormana kaçmıştı ve bir köpeğin kovalaması sonucunda bir çukur tuzağına düşmüştü. Astha’yı girdiği çukurdan kurtaran yine Shlok olmuştu .

Sonrasında ise çift ormanda kaybolmuştu. Dolaşırken bir köy bularak buraya sığınma kararı aldılar . Köylülerin çifti sahiplenmeyip kovması üzerine yine ormanda kaldılar..

25. bölüm Fragmanında yaşananlar ;

Evde kalan kişilerin Astha ve Shlok’a ulaşamaması evde bir telaşa sebep oluyor. Sonrasında eve dönen Astha Slok’un onu istemediğini söyler. Shlok ta bunu onaylar. Nirancan ise Astha’nın gitmemesi için ona yalvarır.Ama kabul etmez.

Vedalaşırken Astha Angeli’ye dönüp ”Bana bir seçim yapmamı söylemiştiniz ben ailemi seçiyorum” der. Bu duruma en çok üzülen kişi Brahat ve amca olmuştur. Gözyaşlarına hakim olamazlar. Astha gittikten sonra Angeli Shlok’a yanlış yaptığını söyleyerek hesap sorar. Shlok alkol almaya başlar. Asthayı geri getirmek için arar ama telefonlar bir türlü açılmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here