Ana sayfa Yerli Diziler Tatlı Bela 22. Bölüm Fragmanı 27 Mart Pazartesi Özeti Astha kuyuda mahsur...

Tatlı Bela 22. Bölüm Fragmanı 27 Mart Pazartesi Özeti Astha kuyuda mahsur kalıyor

Hint dizileri içinde fark yaratan ve geniş izleyici kitlesi ile yayında kalmayı başaran Tatlı Bela 22. bölüm fragmanı 27 Mart Pazartesi yine heyecan dolu olacak.

0
PAYLAŞ

Shlok ve Astha nın maceralarını ve ilişkilerini anlatan Tatlı Bela dizisi 22ç bölümüyle farklı anları hissettirmeye geliyor. Tatlı Bela 21. bölümünde  Shlok ve Astha ‘nın evliliğine şahit olunmuştu. Şimdi sıra geldi mutlu evliliğin ilk adımı olan muhteşem balayına…

22. BÖLÜMDE

27 Mart Pazartesi günü yayınlanacak bölümünde Shlok- Astha’yı otomobile bindirerek rüya gibi bir balayına çıkarır. Yolda giderken beklenmedik bir gelişme yaşanır. arabada bişr arıza oluşur. Shlok araçtan iner ve aracı kontrol eder. Sıkılan Astha aşağı indikten sonra  koşmaya başlar.

Kendini kaybeden Astha orada bulunan bir kuyunun içine düşer. Sesini duyurmak için bağırır ve Shlok eşinin yanına gelir. Onu kurtarmaya çalışan Shlok dengesini kaybeder ve kendini Astha’nın yanında buluveriri. Telefonlarının da şarjı bittiğinden kimseden yardım isteyemezler.

Benzersiz bir bölümüyle Kanal7 ekranalrına gelmeye hazırlanan dizi asla kaçırmayın. Oldukça adrenalinli bir bölüm olan 22. bölüm, Pazartesi günü aynı saatinde sizleri bekliyor..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here