Ana sayfa Yabancı Diziler Tatlı Bela 21. Bölüm Fragmanı 26 Mart Pazar Özeti Slok’un Evine Polis...

Tatlı Bela 21. Bölüm Fragmanı 26 Mart Pazar Özeti Slok’un Evine Polis Baskını

Tatlı Bela yayınlanan 21. bölüm fragmanı ile 26 Mart Pazar günü yayınlanacak olan yeni bölümünde, seyircisini ekran başına toplayacak gibi görünüyor.

0
PAYLAŞ

Her bölümü ayrı bir olay olan Tatlı Bela’nın, bu hafta 26 Mart Pazar günü yayınlanacak olan 21.bölümünde yine olaylar bitmek tükenmek bilmiyor. Geçtiğimiz bölümde Angeli tarafından cezalandırılan Asta için Slok annesini karşısına almıştı. 26 Mart Pazar günü ekranlara gelecek olan yeni bölümde ise Slok ve Asta’nın karşısına, Angeli’nin yanı sıra farklı sorunlar çıkacaktır.

 Tatlı Bela’da 26 Mart Pazar Günü Neler Olacak?

Yayınlanacak olan 21.bölümde bu hafta heyecan yine dorukta. Bu bölümde balayı planı ile karşımıza çıkan Slok ve Asta’nın önünde küçük bir engel vardır; Jyothi’nin eşi. Bu engel karşısında ise Slok bir plan yapar ve evin gelini Sodjal’dan Asta’nın pasaportunu çalmasını ister. Böylelikle gizlice eşi Asta ile balayına gidebileceklerini düşünen Slok, Asta’nın pasaportunu alarak hazırlıklara başlar.

 Tatlı Bela 21. Bölümde Polis Baskını!

Slok’un Asta’nın pasaportunu alarak balayına çıkma planları, eve gelen ani bir polis baskını ile suya düşer. Polisler ise kara para aklama ve çalıntı altın suçlaması adına geldiklerini açıkladığında olaylar birden yön değiştirir ve içinden çıkılmaz bir hal alır.
 
Slok’un suçsuz olup olmadığını ise Tatlı Bela’nın 26 Mart Pazar günü yayınlanacak olan yeni bölümünde göreceğiz.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here