Ana sayfa Dizi Haberleri Tatlı Bela 20.Bölüm Özeti 24 Haziran Fragmanı

Tatlı Bela 20.Bölüm Özeti 24 Haziran Fragmanı

Tatlı Bela dizisinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Tatlı Bela dizisinde Slok Asta’yı evden kovar. İşte Tatlı Bela 20. bölüm özeti ve 24 Haziran fragmanı…

0
PAYLAŞ

Tatlı Bela 20. Bölüm Özeti ve 24 Haziran Fragmanı

Tatlı Bela’nın 19. Bölümünde bilindiği üzere Asta eve geç gelir ve evin işlerini Angel yapmıştır. Angel Astaya sinirlenir ve Asta eve geç geldiği için ona tepki gösterir. Nirancan ise Anjeli’nin yemeklerini beğenmez. Asta bu durumu kendi hatası olarak kabul eder ve Anjeli’den özür diler.

Yine özel bir ibadet günüdür. Bugünün anlamı ise kocaya ibadettir. Ailedeki bütün bireyler toplanır. Bu grubun içinde Jyothi ve ailesi de vardır. Anjeli kızı Jyothi’nin takıları takmadığını fark eder ve kızına kocana neden terbiyesizlik yaptın diye tepki gösterir. Jyothi’nin kocası ise onun suçu olmadığını söyler. İşlerimin kötü gitmesinden dolayı eşinin altınlarını ipotek ettirdiğini söyler. Slok ise bu durum karşısında çok sinirlenir ve bu yaşananlardan haberi olmamasına kızar.

Daha sonra törene geçilir. Törende eşler karşılıklı otururlar ve birbirlerine çiçek atarlar. Kadınlar da erkeklerine tatlı yedirirler. Ancak bu ritüel yapılırken Asta kocası Slok’a yüz vermez. Tatlı yedirme sırasında Slok Asta’nın elini ısırır. Daha sonra ayak yıkama merasimine geçilir. Erkeklerin ayakları yıkanırken Slok bu durumdan çok memnun olur. Ancak kadınların bu aşamada erkeklerin ayaklarını yıkadıkları kaptaki suları içmeleri gerekmektedir. Fakat Asta bu iğrenç adeti reddeder ve yapmaz. Asta bunu kabul etmez ve orayı terk eder. Ardından giden Slok ise Asta’yı zorlar. Anjeli’de bu suyu içmesi için Asta’yı fazlasıyla zorlar. Bu olaylar üzerine Slok suyu içmeyi reddeden Asta’yı evden kovar.

Asta tam evden çıkarken Anjeli denk gelir. Anjeli Asta’nın evden gitmesini istememektedir. Bu sırada Slok hemen olaya karışır ve kendisinin rahatsız olan babasını ziyaret etmesi gerektiğini söyler. Slok çiçekle Audvut Bey’e Asta ile gider. Slok anında başka bir karaktere bürünür. Slok Audvut beye kötü gözüktüğünü ve doktora gitmesi gerektiğini söyler.

Nirancan Asta’nın bu hareketinden dolayı geleneklere saygısızlık yapıldığını söyler ve bundan dolayı çekmeliyim der. Cezası ise 1 ay boyunca çıplak ayakla dolaşmaktır. Anjeli de hatayı kendisinde bulur. Nirancan’dan beklenmedik bir laf işitir. Anjeli antrede Asta’yı beklemektedir. Onu cezalandırdığını ve bundan dolayı oruç tutmasını söyler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here