Ana sayfa Tv Programları Survivor’da Sabriye Adem’i Uykuda Konuşturuyor! Adada Aşk Söylentileri

Survivor’da Sabriye Adem’i Uykuda Konuşturuyor! Adada Aşk Söylentileri

Survivor adasında sosyal medyayı sallayan bir gelişme yaşandı. Dün ekranlara gelen bölümde uykusunda konuşan Adem'e sorular soran Sabriye aşk söylentilerine neden oldu.

0
PAYLAŞ

Survivor 2017’de heyecan, aksiyon ve gerilim tam gaz devam ediyor. Yarışmanın gidişatında yaşanan gelişmeler ise hem ünlüler hem de gönüllüler takımını finale giden süreçte daha da hırslandırıyor. Öte yandan takımların kendi içlerinde yaşadıkları enteresan olaylar da gündemi sallamaya devam ediyor.

Bir süredir yarışmadaki arkadaşlıkları ile gündemde yer alan ünlüler takımının sevilen yarışmacıları Adem ve Sabriye arasındaki aşk söylentileri artıyor.

ADEM UYKUSUNDA SAYIKLADI, SABRİYE SIKIŞTIRDI

Dün yayınlanan bölümde kendi alanlarında uyuyan ünlüler takımından Adem uykusunda sayıklamaya başladı. Bunun üzerine ise Sabriye, Adem’e “Bena mı güzel ben mi” diye sordu. Adem soruyu yanıtlamadı ancak sorunun sorulması izleyenlerin aşk iddialarını destekleyen bir etki yarattı.

Bena’yı kıskandığı öne sürülen Sabriye parkurda ise Bena ile bir hayli gerilimli tartışmalar yaşadı. Adem ise Bena’ya bir şey söylemeden, Sabriye’yi susturmayı tercih etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here