Ana sayfa Tv Programları Survivor’da potaya giren eleme adayları kimler oldu ? İşte o isimler!

Survivor’da potaya giren eleme adayları kimler oldu ? İşte o isimler!

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor'da ada birleşmesine kısa bir süre kala son elemeler gerçekleştiriliyor. Bu haftanın eleme potasında hangi isimler yer aldı? Sabriye adaya veda mı edecek?

0
PAYLAŞ

TV 8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 2017’de adaların birleşmesinden öneceki son viraja geldi. Bu virajda savrulan yarışmacı kim olacak merak uyandırdı.

Bu haftanın eleme potasının belli olması ile beraber izleyiciler destekledikleri yarışmacılar için kolları sıvadı. SMS oyları ile belli olan elenecek kişiler potada yer alıyor. Serhat ile aralarındaki gerilimin dozajı yükselen Sabriye’nin diskalifiye olması olasılığı da bu esnada gündemde yer aldı.

ELEME POTASINDA KİMLER YER ALDI

Gönüllüler takımından Erdi ve Bena potaya girdi. Ünlüler takımından ise Sabriye ve Erdem potaya isimleri giren yarışmacılar oldu. 4 yarışmacıdan birisi en az oyu alarak adaya veda edecek.

Özellikle takım arkadaşları ile sık sık sorunlar yaşayarak gündeme gelen Sabriye’nin potada yer alması dikkat çekti. İzleyicilerin desteğine inanan Sabriye elemeden kurtulsa dahi diskalifiye olma yolunda ilerliyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here