Ana sayfa Tv Programları Survivor’da O İki İsim Arasındaki Tartışmalar Bitmek Bilmiyor

Survivor’da O İki İsim Arasındaki Tartışmalar Bitmek Bilmiyor

Survivor 2017 yarışmasına katılmaya hak kazanan Göz6 Evi erkek şampiyonu Erdi Ünver ile bayan şampiyonu Berna Keklikler arasında çok iyi bir arkadaşlık söz konusu iken son bölümlerde bu iki isim arasındaki tartışmalar adeta bitmek bilmiyor;

0
PAYLAŞ

Dünyanın en zor yarışması olarak görülen Survivor yarışması yepyeni sezonunda da yine milyonlarca kişiyi ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Zorlu ada koşullarında, sıcak iklim şartlarında açlıkla mücadele vererek ödül oyunlarına ve dokunulmazlık oyunlarına çıkan gönüllüler ve ünlüler takımının ortaya koyduğu mücadeleler milyonlarca kişi tarafından büyük bir ilgi uyandırmakta.

Bu sezon ki Survivor da ise yarışmaların pek çoğunun milli atlet olması yarışmalarda iki takımında birbirine karşı sergilediği mücadeleleri çok daha zevkli bir hale getirmiş ve iki takım da birbirine karşı üstünlük elde edebilmek için büyük bir mücadele ortaya koymaktadır. Oynanan dokunulmazlık oyunları bütün yarışmacılar tarafından çok önemli gözüyle bakılmakta ve yarışmaya hiçbir yarışmacı veda etmek istememekte. Bununla birlikte ödül oyunlarında ise genel olarak karınlarını doyurabilme imkanı yakalayan ve böylece zorlu ada koşullarının şartlarını biraz da olsa iyileştiren bu oyunlar için de çok büyük bir mücadele ortaya koyulmakta.

Bena ve Erdi Arasında Tartışmalar Üst Boyutlara Ulaştı

Göz6 Evi’nden yarışmasına dahil olmaya hak kazanan ve yarışmanın başından beri iyi bir arkadaşlık gösteren bu iki ismin geçtiğimiz günlerde yaşadığı tartışmalar izleyicilerin bir hayli aklını karıştırmıştı. Bu sürecin de aynı şekilde ilerlemesiyle birlikte iki yarışmacı arasındaki bu tartışmalar adeta üst boyutlara ulaşmış durumda. Özellikle de yarın akşam oynanacak ödül oyununun fragmanında yine Bena Keklikler ve Erdi Ünver arasındaki tartışmalar izlendi ve bu durum da yeni bölümün de heyecanını ciddi anlamda artırmış durumda.

Akşam oynanacak olan ödül oyununda ödülü görür görmez çok büyük bir sevinç yaşayan ünlüler ve gönüllüler takımının ödülü alabilmek için bütün mücadelelerini ortaya koyduğu da fragmanda yer almış ve böylece akşam oynanacak olan ödül oyunu yine milyonlarca kişiyi ekranlara kilitleyecek gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here