Ana sayfa Tv Programları Survivorda kim gitti Eser mi Serhat mı Elendi? 17 Şubat Cuma

Survivorda kim gitti Eser mi Serhat mı Elendi? 17 Şubat Cuma

Ekranların en heyecanlı ve en gerçek yarışması Survivor adasına kim veda etti? Yarışmacıların kıyasıya mücadelesinde yeni sürprizler var mı?

0
PAYLAŞ

TV 8 ekranlarının en çarpıcı yarışmalarından olan Survivorda kim gitti? Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği yarışmada akşam acil durum konseyi toplanarak Eser mi Serhat mı elendi? Alınan karar göre adaya ve hayalleine kim veda etti?  acil durum konseyinde Acun Ilıcalı adaya kimmin veda ettiğini açıkaldı. Gözler adada iken , heyecan da doruktaydı. 

 Survivor adasında konuşulması gereken konular, karar bağlaması gereken fikirler acil durum konseyinde görüşülür.  Dün akşam yayınlanan bölümünde  bir yarışmacı alınan karara göre yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. 

 Eski futbolcu İlhan Mansız sakatlandığı içn adaya veda edeceği düşünülürken  sakatlanan ve bir türlü toparlanamayan  fenerbahçe’nin boğa lakaplı eski furbolcusu Serhat Akın adaya ve yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Dengeler ve yarışma bu vedadan sonra nasıl etkilenir bilinmez. 

Survivor Elemeler Nasıl Yapılıyor?

Survivor’da gönüllüler ve ünlüler takımındaki yarışmacılar her hafta eleme heyecanını yaşarken önce adanın sonra kalın oylamasıyla elemelere katılıyırlar. Düşük puan alan yarışmacı adaya veda ediyor. Halkın oy vermesiyle dengeler değişerek yarışmacıların kaderi belli olmaktadır. Survivor eleme heyecanı her hafta ekranlarda izleyiciyi ekran karşısına kilitlemektedir. 
/survivor.acunn.com/survivor-a-veda-eden-isim-belli-oldu-10052016-958911-video

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here