Ana sayfa Tv Programları Survivor’da kim diskalifiye olacak? Eser ve Serhat İçin Acil durum konseyi

Survivor’da kim diskalifiye olacak? Eser ve Serhat İçin Acil durum konseyi

Hızlı başlayan ve güçlü yarışmacıların olduğu Survivor'da kim diskalifiye olacak?

0
PAYLAŞ

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve dünyanın en zor yarışması haline gelen Survivor geçtiğimiz günlerde çok beğenilerek alarak başladı. her iki takımda birbirinden güçlü yarışmacılar içermekteydi. Ancak Survivor’da kim diskalifiye olacak?
 Survivor 2017 adlı yarışmada her geçen gün yeni olaylar yaşanırken , bu kez diskalifiye şoku yalandı. Kıyasıya mücadelenin tam adresi Survivor’da  acil durum konseyi yapılarak bir yarışmacının diskalifiye edilmesine karar verildi Hırs ve başarma azmi yarışmacıları bazen kontrol edilemeyen öfke durumlarına sokmaktdır. Kontrol altına alamadıkları bu öfke onların diskalifiye olmalarını kaçınılmaz yapmaktadır. Gönüllüler takımının iddialı ve güçlü yarışmacısı Eser West diskalifiye edilerek yarışmaya veda eden isim oldu. 

Eser ve Serhat Ne Yaptı?

Eser westa survivor yarışması başladığı andna itibaren farklı tutumu ile dikkatleri üzeine topladı. Sinirli ve agresif davranışlar sergileyen Eser Acun ‘ılıcalı’nın kakarı açıklamasıyla adaya veda eden iism oldu. Diskalifiye edilme sebebi sürekli arkadaşları ve karşı takımın yarışmacıları ile yaptığı hoş olmayan davranışlar yüzünden diskalifiye edildi. 
Serhat Akın yaşadığı sakatlık sebebiyle adadan ayrılma kararı aldı. Her iki takımda güçlü adaylarını kaybetti. FDengeler nasıl değişecek? İlerdeki günlerde hepsi belli olacak. 
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here