Ana sayfa Tv Programları Survıvor’da Kavga! Serhat Sabriye Kavgası Sonrası Diskalifiye Var mı?

Survıvor’da Kavga! Serhat Sabriye Kavgası Sonrası Diskalifiye Var mı?

Survivor'da sürekli küçük tartışmaların olduğu anlar bu kez büyük kavgaya dönüştü. Sabriye ve Serhat arasındaki büyük kavganın detayları...

0
PAYLAŞ

 Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da birleşme partisinden önce tatsız bir olay gerçekleşti. Yarışmacılar kendilerini konseyden sonra büyük bir kavganın içinde buldular. Gerilen sinirler tatsız ve hoş olmayan görüntülere neden oldu.  

Ünlüler takımından Sabriye ve Serhat arasında büyük bir kavga yaşandı. Birbirlerine karşı saygısızca hareketlerd ebulunan Sabriye ve Serhat diskalifiye söylentileini de beraberinde getirdi.

ÜNLÜLER ADASI GERGİN

 Sabriye’nin takım arkadaşı Serhat’a küfür edip, tekme atmaya başlaması tüm iplein kopmasına sebebp oldu. Bir anda ortalığın karışmasına neden olan kavganınsebebi Sabriye’nin eleme potasına girmesinden kaynaklandı. Sabriye’nin Serhat’a karşı bu tutumu diskalifiye olur söylentileini de ortaya çıkardı.  

56. bölüm ada konseyinde böyle bir olayın yaşanması herkesi çok üzdü. Diskalifiye kararının önmüzdeki günlerde açıklanacağı tahminler arasındadır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here