Ana sayfa Tv Programları Survivor’da Gönüllüler Takımında Büyük Kavga

Survivor’da Gönüllüler Takımında Büyük Kavga

Tv8 ekranlarının vazgeçilmezi olan Survivor yarışmasında gönüllüler takımındaki taşlar yıkılmaya devam ediyor. Göz6 Evi erkek ve kadın şampiyonları arasında yarışma sonrası meydana gelen tartışma büyük bir şok yaşattı ve yarışma bu hafta da büyük bir heyecanla izlendi;

0
PAYLAŞ

Dünyanın en zor yarışması olan da yeni bölümde yine büyük bir heyecanla izlendi. Oynanan ödül oyununda karınları doyurucu bir ödül gelmesi iki takım arasındaki rekabeti de hat safhaya çıkardı ve bununla birlikte iki takım da birbirine karşı olağanüstü bir performans sergiledi. Gözleri bağlı olarak bayrak kapma oyunu olarak oynanan oyunda zaman zaman tansiyon yükselse de genel olarak normal tansiyonda bir oyun sergilendi. Ünlüler takımının başarılı ismi Serhat Akın ile yarışmasında sergilediği performansla damga vuran Eser West’in arasında bitmeyen tartışma da yine gözlerden kaçmadı. İlk tur da 4-2’lik skordan 4-4’e getirmeyi başaran ünlüler takımı ilk turu alabilmek için çok büyük bir mücadele ortaya koydu. Ancak gönüllüler takımının yıldızı Eser West’in aldığı sayıyla birlikte ilk tur gönüllüler takımının oldu. İkinci turda da denk giden bir mücadele sonrası yine galip gelen taraf gönüllüler takımı olunca oyunun kazananı gönüllüler oldu. Kazanılan ödül sonrası da gönüllüler takımı afiyetle hamburgerlerini ve kızarmış patatesleri yediler.

Ödül oyunu sonrası ise oynanan bireysel sembol oyununun erkeklerden galibi ünlüler takımının başarılı ismi Çılgın Sedat oldu. Bireysel sembolün kadınlardan galibi ise yarışmanın en yüksek performansa sahip kadın yarışmacısı Sema oldu. Bununla birlikte ödül tamamen ünlüler adası oyuncuları arasında paylaşıldı.

Bena ve Erdi Arasında Büyük Bir Gerginlik

Survivor yarışmasına Göz6 Evinin erkek ve bayan şampiyonu olarak gelen Erdi Ünver ile Bena Keklikler arasında büyük bir tartışma yaşandı. İki yarışmacı arasındaki iletişim yarışmanın başlangıcından beri çok iyi bir şekilde seyretmekteyken iki yarışmacı arasında birden bire bir gerilim oluşması takımdaki taşları yıktı. Gönüllüler takımında özellikle de son zamanlarda bitmek bilmeyen tartışmaların meydana gelmesi takımın performansına da kötü anlamda etki edebilecek nitelikte olduğu öngörülüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here