Ana sayfa Tv Programları Survivor’da eleme adayları kimler oldu? Oyuncuların Puan ve Performans Durumları

Survivor’da eleme adayları kimler oldu? Oyuncuların Puan ve Performans Durumları

Survivor 2017'nin yayınlanan son bölümünde, eleme adaylarının kimler olacağı belli oldu. Survivor'da oynanan ödül oyunlarının ardından ise oyuncuların puan ve performans durumları değişti.

0
PAYLAŞ

Ekranların büyük ilgi gören yarışma programı Survivor 2017, Tv 8 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Heyecanın son sürat devam ettiği yarışma programında, finale doğru gerilim iyice tırmanıyor. Survivor’ın ekranlara gelen son bölümünde, oynanan ödül oyununda kazanan taraf Santa Domingo tatili ile ödüllendirilmişti. Takımlar arasında kıyasıya mücadele inanılmaz bir heyecana neden olurken, yarışmanın seyircisinin ise ekranlara kilitlenmesine neden oldu.

Survivor’da Eleme Adayları Kimler Oldu?

Survivor’ın yayınlanan son bölümünde 3 etapta gerçekleştirilen ödül oyununu, Gönüllüler Takımı kazanmıştı. Ünlüler Takımı yaşadıkları bu mağlubiyet sonrası, 29 Nisan Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyununa -1 puan ile başlamak zorunda kaldı. Zorlu bir mücadelenin gerçekleştiği dokunulmazlık oyununda ünlülerden Serhat’ın hırsı parkura damgasını vururken, oyunun kazanan tarafı ise yine Gönüllüler Takımı oldu. Ünlüler Takımı aldıkları bu mağlubiyet sonrasında bu kez ise eleme adaylarını, Sabriye ve Adem olarak belirledi.

Survivor’da Oyuncuların Puan Ve Performans Durumları

Survivor’da 29 Nisan Cumartesi akşamı oynanan son dokunulmazlık oyunu ile puan ve performans durumlarında da değişiklik oldu. Son performans sıralamasında Sema, aldığı 305 puan ve 1.50’lik performans oranıyla zirveye yerleşti. Sema’nın ardından 2. sıraya yerleşen isim 310 puan ve 1.35’lik performansıyla Ögeday olurken, Sabriye ise 111 puan ve 0.65’lik oranla sıralamada sonuncu oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here