Ana sayfa Tv Programları Survivor’da Bu Hafta Oynanan Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Survivor’da Bu Hafta Oynanan Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Her yayınlanan bölümüyle nefesleri kesen Survivor yarışmasında oynanan ödül oyununda iki takımda galibiyet alabilmek için büyük bir mücadele koydu ve oynanan oyunda best of turunda gelip gelen taraf gönüllüler takımı oldu;

0
PAYLAŞ

Dünyanın en zor olan yarışması yeni sezonuyla çok büyük bir heyecanla devam ediyor. Genel olarak milli sporcuların yer aldığı yarışmasında iki takımda oynanan dokunulmazlık ve ödül oyunlarında üstün bir performans göstermekte. Bu hafta bitmek bilmeyen gerilimlerle dolu anlar yaşanan yarışmada, kaybedilen 2 dokunulmazlık oyunuyla birlikte ciddi anlamda büyük bir dağılma süreci yaşıyor. İlk dokunulmazlık oyununun kaybedilmesiyle birlikte gönüllüler takımından 3 kişi potaya girmişti. Bunun üzerine de oynanan ikinci dokunulmazlık oyununun oynanmasıyla birlikte de yine talihsiz bir şekilde kaybeden ikinci dokunulmazlığı da kaybetti ve gönüllüler takımından 2 isim daha potaya girdi. Toplam 5 kişi de gönüllüler takımından potaya girerken takımda ciddi anlamda bir dağınıklık meydana gelmiş ve bununla birlikte takım arasındaki gerginlik bitmek bilmemeye başladı.
Ödül oyunlarında büyük bir galibiyet oranı yakalamayı başaran ve ünlüler takımının korkulu rüyası olmayı başaran gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyununda büyük bir talihsizlik yaşamakta. Ünlüler da ödül oyunlarına nazaran dokunulmazlık oyunlarında çok büyük başarılar elde etmekte.
Gönüllüler Oyunu Büyük Bir Galibiyet Oldu
Ödül oyununun ilk turunda ünlüler takımı galip gelirken, ikinci turda sürpriz isimlerin sayı almasıyla birlikte gönüllüler takımı skora denge getirmeyi bildi. Best of turuna kalan karşılaşma da Eser West ile İlhan Mansız’ın karşılaşması büyük yankı uyandırdı. Yarışmanın iki başarılı isminin de karşı karşıya geldiği mücadele de topun bayrağı kaldırmadan önce dışarıda kalması sebebiyle karşılaşma geçersiz sayıldı ve bir daha oynandı. İlhan Mansız ile Eser West’in bir daha karşı karşıya geldiği best of turunda galip gelen taraf Eser West oldu ve alınan galibiyet sonrası gönüllüler takımı büyük bir sevinç yaşadı. Daha sonra ise rakibine 3-1 galip gelen gönüllüler takımı, aldığı galibiyet sonrası ödüllerinin keyiflerini çıkardı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here