Ana sayfa Tv Programları Survivorda bu akşam kim elendi 14 Şubat Salı kim gitti?

Survivorda bu akşam kim elendi 14 Şubat Salı kim gitti?

Survivor'da salı günleri veda anlamına geliyor ve bir yarışmacı adaya veda ediyor. Survivorda bu akşam kim elendi ?

0
PAYLAŞ

Survivorda bu akşam kim elendi konusuna geçmeden önce bu sene uygulanan eleme metodundan ve bu hafta neler yaşandığından bahsedelim.

Bu sene Survivor’da haftada iki kez dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Bu haftaki ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı. Bunun ardından gönüllüler takımı kendi arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi sürpriz bir şekilde Tuğçe oldu. Daha sonra ada konseyinde yapılan oylamadan eşit sayıda Erdi ve Yiğit isimleri çıktı. Böylelikle Erdi ve Yiğit ilk adaylar oldu. Tuğçe ise Sadin’i potaya soktu. 

İkinci dokunulmazlık oyununu da ünlüler kazandı ve böylelikle Survivor’da bir ilk yaşanmış oldu. Gönüllüler takımından konseyde isimleri çıkan Erdi. Yiğit, Sadin ve dokunulmazlık kolyesini alan Tuğçe’nin katılmadığı bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyunu kazanan Eser West oldu. İkinci ada konseyinde yapılan oylama sonucu Gökhan gitme adayı olurken, Eser de Elif’in ismini verdi.

Böylelikle halk oylamasına çıkan isimler; Erdi. Yiğit, Sadin, Gökhan ve Elif oldu.

Yapılan SMS oylaması sonucu en az oyu alan Yiğit adaya ve arkadaşlarına veda etti.

Elemeler Kaç Gün Ara ile Yapılıyor

Haftanın beş günü Tv 8 ekranlarına gelen Survivor’da elenme adayları pazar günü tamamen belirlenmiş oluyor ve SMS oylamasına çıkıyorlar.
Her hafta salı günü ise verilen oylar sonucu veda konseyi gerçekleştiriliyor ve bir yarışmacı Survivor’dan eleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here