Ana sayfa Tv Programları Survivor Yeni Ceza oyunu nedir? Kuralları Açıklandı

Survivor Yeni Ceza oyunu nedir? Kuralları Açıklandı

TV8 ekranlarında yayınlanan ve yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Acunn Medya'nın üstlendiği Survivor'da yeni ceza oyunu getirildi. İşte Survivor Yeni Ceza oyunu kuralları.

0
PAYLAŞ

Birçok yenilikle birlikte başlayan Survivor 2017 için Acun Ilıcalı ‘enlerin olduğu yarışmada artık yeni kurallar ile Survivor sezonlarının en zorlusu bu sezon olacak’ dedi. Survivor Yeni Ceza oyunu kuralları neler peki.

Heyecan dolu yarışmanın ilk bölümünde Acun Ilıcalı yarışmacıları bekleyen zorluklar ile ilgili olarak yeni getirilen kurallar ile ilgili açıklama yaptı.

Kurallar Neler?

Survivor 2017’de yarışmacılar artık oyunları iki aşamalı olarak oynayacak. Her iki aşama da 5’te bitecek. 5’e ilk ulaşan takım 1 puan alacak. İkinci aşamada ilk aşamanın galibi olan takım yine 5’e ulaşırsa oyunun kazananı olacak. Eğer eşitlik sağlanırsa, oyunun galibinin en iyilerin çıkacağı son bir oyun belirleyecek.

Programın sunucu ve yapımcılığını yapan Acun Ilıcalı, “Bırakın bir şey kazanmayı bu oyunları kaybeden zaman içerisinde ne kaybedeceğini öğrenecek” dedi. Ceza oyunlarının artık ayrı bir gerilim yaşatacağının altını çizen Ilıcalı, “Kazanmaya değil, bu sefer kaybetmemeye de oynayacaksınız” dedi. Ilıcalı, oyun süresinin değişmediğini söyledikten sonra da iyi iyi bir haberi de müjdeledi ve “İyi haberi veriyorum şimdi, kesinlikle mükemmel bir sezon olacak. Bu iyi haber seyircilerimiz ve bizim için iyi haber ama sizin içinde iyi haber aslında. Bu sene unutlmayacak bir Survivor’ı hep beraber yaşayacağız” dedi.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here