Ana sayfa Tv Programları Survivor Tuğçe Eleme Adayı Olarak Kimin Adını Söyledi ?

Survivor Tuğçe Eleme Adayı Olarak Kimin Adını Söyledi ?

Survivor'ın 25 Mart Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan Tuğçe'nin, eleme adayı olarak adını söylediği takım arkadaşı, Gönüllüler Takımı'ndan!

0
PAYLAŞ

 Ekranların büyük ilgi gören ve gerek yarışmacıları gerekse oyunlarıyla dikkat çeken yapımı Survivor’da birleşme partisine doğru gidilirken, heyecan hız kesmeden devam ediyor. 25 Mart Cumartesi akşamı yayınlanan 47. bölümde, eleme gecesinden önce Ünlüler ve Gönüllüler Takımları dokunulmazlık için kıyasıya mücadele etti.

 Survivor’da 25 Mart Cumartesi Günü Dokunulmazlık Yarışını Kim Kazandı?

Cumartesi akşamı yayınlanan 47. bölümde Ünlüler Takımı ile Gönüllüler Takımı bu kez dokunulmazlık için bir araya geldi. Kıyasıya bir mücadelenin olduğu dokunulmazlık yarışında yüzü gülen taraf Ünlüler Takımı olurken, bu hafta eleme gecesini yaşayacak taraf ise Gönüllüler Takımı oldu.

Gerilimin bu sebeple iyice tırmandığı Gönüllüler Takımı’nda ise takım dokunulmazlığını kaybettikleri için bireysel dokunulmazlığı kazanabilmek adına kendi aralarında bir mücadele söz konusuydu. Kıyasıya mücadelenin devam ettiği anlarda zaman zaman tansiyon yükselirken, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ise Tuğçe oldu.

 Survivor’da Tuğçe Eleme Adayı Olarak Kimin Adını Söyledi?

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Tuğçe eleme adayı olmaktan kurtulurken, eleme gecesi için belirlenecek iki isimden birini seçme hakkına sahip oldu. Uzun süredir adada tartışma konusu olan Erdi oylama ile seçilen ilk isimken, Tuğçe ise ikinci isim olarak, zaman zaman yarattığı gerilimli tartışmalar ile tanıdığımız Bena’nın ismini verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here