Ana sayfa Tv Programları Survivor Serhat Akın ve Sabriye Neden Kavga Ediyorlar? 3 Nisan Sabriye Serhat’a...

Survivor Serhat Akın ve Sabriye Neden Kavga Ediyorlar? 3 Nisan Sabriye Serhat’a Tekme Atıyor

Ekranların en heyecanlı yarışması Survivor da heyecan her geçen gün tırmanıyor. Tv8 kanalının sevilen yarışma programı Survivor da 3 Nisan Pazartesi akşamı eleme heyecanı var.

0
PAYLAŞ

Tv8 kanaının beğenerek takip edilen macera dolu yarışması Survivor, ekranların en heyecanlı, en zorlu yarışma programı. İzleyicisine her bölümde farklı heyecanlar yaşatan, tam anlamıyla yaşam mücadelesi dolu olan yarışmada bu akşam eleme heyecanı var.

Survivor’da Sabriye ve Serhat Akın Arasında Gergin Saatler

Ünlüler takımının dokunulmazlık oyununu kaybetmesiyle takımlarındaki gerginlik daha da arttıyor. Serhat ile Adem’in yan yana yarıştığı Bireysel Dokunulmazlık oyununda, Sabriye’nin “hadi Adem” diye bağırarak Adem’i açıkça desteklemesi Serhat’ı çileden çıkarıyor.

Adada bölünme yaşayan ünlüler takımı yarışma sonrası kendi aralarında gruplaşarak eleme potasını tartışıyor. Konsey’de” Adem ve Sabriye’nin maskesi düştü ” diyen Serhat, konsey dönüşü adada gergin saatler yaşattı. Sabriye ile tartışmaya başlayan Serhat, öfkesini kontrol etmekte güçlük yaşadı.Sabriye’nin tekme attığı tartışmada, Sehat ve Sabriye sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı’dan uyarı aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here