Ana sayfa Tv Programları Survivor Serhat Akın Oyunlarda Neden Yok? Elendi mi Diskalifiye mi Oldu?...

Survivor Serhat Akın Oyunlarda Neden Yok? Elendi mi Diskalifiye mi Oldu? Detaylar!

Survivor'ın Ünlüler Takımı'nda yarışan Serhat Akın'ın yayınlanan geçtiğimiz bölümlerde ekranlarda olmaması kafaları karıştırdı.

0
PAYLAŞ

 Ekranların ses getiren yarışma programlarından olan Survivor’da eleme gecesinin ardından bu hafta gündemde Serhat Akın var. Bir zamanlar Fenerbahçe’de forma giyen efsanevi futbolcu, Survivor 2017’de Ünlüler takımı’da yarışıyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde Ünlüler Adası’nda aniden rahatsızlanması ve adada yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılmasından sonra durumu hakkında hiçbir açıklama yapılmaması takipçilerinin kafalarında soru işaretleri yarattı.

 Survivor Serhat Akın Oyunlarda Neden Yok?

 Serhat Akın’ın hastaneye kaldırılmasının akabinde programın yapımcısı Acun Ilıcalı’dan hiçbir açıklama gelmemesi ve yayınlanan son birkaç bölümde efsanevi futbolcunun yer almaması programın takipçilerinin tepkisine neden oldu. Bu durumun üzerine Serhat Akın’ın son durumuna ilişkin, önemli bir rahatsızlığının bulunmadığı ancak küçük bir operasyon geçireceği şeklinde açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, açıklamasına yıldız futbolcunun elenme ve diskalifiye olma durumuna yönelik soruları yanıtlayarak devam etti.

 Serhat Akın Survivor’dan Elendi Mi? Yoksa Diskalifiye Mi Oldu?

 Ünlüler Takımı’nda oynanılan oyunlarda başarısıyla öne çıkan isim Serhat Akın’ın yokluğunda, takım arkadaşlarının yarışmalarda zor anlar yaşaması ve yıldız futbolcunun rahatsızlığı üzerine ortaya atılan elenecek iddialarına Acun Ilıcalı, herhangi bir eleme ya da diskalifiye olma durumu söz konusu olmadığı yönünde açıklamada bulunurken, ardından  konuşmasına Akın’ın geçireceği küçük operasyondan sonra ekranlara geri döneceğini ekledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here