Ana sayfa Tv Programları Survivor Serhat Akın Neden Ameliyat Olacak? Diskalifiye Olup Elenecek Mi?

Survivor Serhat Akın Neden Ameliyat Olacak? Diskalifiye Olup Elenecek Mi?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor programının sevilen yarışmacısı Serhat Akın 25 Martta yayınlanan bölümde yoktu. Ameliyat olacağına dair açıklamalar Acun Ilıcalı'dan geldi.

0
PAYLAŞ

Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve büyük izleyici kitlesine sahip olan yarışma programı Survivor’dan üzücü bir haber geldi. Ünlüler takımında yer alan ve futboluyla ismini akıllara kazıtmayı başarmış oyuncu Serhat Akın’ın ameliyat olacağı açıklandı. Bir çok oyunu kazandıran başarılı yarışmacı 25 martta yayınlanan bölümde ekranlarda gözükmedi.

Ekranlarda gözükmeyen Serhat Akın’ın ameliyat olacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Neden ameliyat olacağını söylemeyen Ilıcalı, sadece rahatsız olduğunu belirtti. Başarılı yarışmacının bir süre programa katılamacağını açıkladı. Sevilen yarışmacı ameliyattan sonra yarışmaya devam edecek mi bilinmiyor.

Diskalifiye Olmayacak

Ünlüler takımı takım arkadaşlarından birini ameliyata yolladı ve bundan sonra yarışmalarda eksik oynayacak. Serhat Akın’ın yarışmalara ne zaman döneceği henüz belli değil hatta sakatlığın ciddi olması halinde diskalifiye olma durumu bile bulunmakta. Fakat şu an için ciddi bir durum görünmüyor. Ameliyattan sonra programa devam edebileceği Acun Ilıcalı tarafından belirtildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here