Ana sayfa Tv Programları Survivor Sema Şahika’ya Sürtük Dedi Diskalifiye Olacak Mı

Survivor Sema Şahika’ya Sürtük Dedi Diskalifiye Olacak Mı

Survivor 2017 tüm heyecanıyla sürerken Sema ve Şahika arasında gerilim hat safhalara yükseldi. Bildiğiniz gibi konsey heyecanı yaşanırken son iki aydır Şahika'nın verdiği aday Sema oluyor.

0
PAYLAŞ

Bu durumu içten içe dile getiren ve aynı takımda olmalarına karşılık sürekli kendisinin ismini konseye veren Şahika sabrını taşırdı. Sema olaylara açıklık getirmek amacıyla üstüne gittiği yarışmacıyla aralarında bir küfürleşme geçtiğini itiraf eden takım arkadaşından özür diledi.

ACUN’UN TEPKİSİ MERAK EDİLİYOR

Sema’nın Şahika’ya sürtük demesi ise hem program içerisinde hem de sosyal medyada en çok konuşulan konulardan oldu. Zira bu tarz argo, hakaret ve küfür durumlarına Acun Medya grubunun son derece hassas davrandığını daha önceki yarışmacılardan biliyoruz. Bu sefer Sema diskalifiye olacak mı tartışmaları sürerken Survivor eleme heyecanı daha da kızışmış oluyor.

Sema Şahika’ya küfür ettiğini itiraf ederken özür dileyen tarafta olması ise bir iyi niyet göstergesi olarak alınabilir. Dolayısıyla diskalifiye edilip edilmeyeceğini önümüzdeki programda göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here