Ana sayfa Tv Programları Survivor Sema Şahika Neden Tartıştı? Neden Kavga Ettiler? Sema Gözyaşlarını Tutamadı!

Survivor Sema Şahika Neden Tartıştı? Neden Kavga Ettiler? Sema Gözyaşlarını Tutamadı!

Dominik'te sinirler gerildi! Fenomen yarışma Survivor'da Sema Apak göz yaşlarına boğuldu. Şahika ve Adem ile tartışan Sema,- ödülü alamazsak hepsine soracağım! -dedi.

0
PAYLAŞ

Dominik’te sinirler gerildi. Reyting rekorları kıran Survivor’da ünlüler arasında kavga çıktı. Hindistan cevizi yüzünden çıkan kavgada Furkan Kızılay sinirleri yatıştırmaya çalıştı. Sema, Şahika ve Adem arasında çıkan tartışma ortamı gerdi. Takımda yaşanılan huzursuzlukların nedenlerinden birinin Sema olduğunu belirten Şahika ve Adem takım arkadaşları ile yüzleşmek istedi.

HERKES GERGİN

Bu sırada Furkan Kızılay Sema Apak’a “Topla kendini kafandakilerden kurtulman lazım” dedi ve oyuna konsantre olması gerektiğini belirtti.

Şahika ve Adem’in arasında kalan Sema “sus” cevabını alınca sinirlerine hakim olamadı ve gözyaşlarına boğuldu. Ardından “oğlumdan mektup geldi akşam o ödülü kazanmazsak hepsine soracağım” diyen Sema Apak, günün bütün sinirini oyunlarda hırsa döndürecek gibi duruyor. Sema Apak’ın performansı şimdiden merak konusu oldu.

Bunların dışında 29 Mart 2017 tarihinde adadan gidecek isimler arasında Erdi, Bena, Gökhan ve Bulut buluyor. Yapılacak oylama sonrasında adaya veda edecek isim belli olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here