Ana sayfa Oyuncular Survivor Furkan’ın kız arkadaşı kim? Adı ne

Survivor Furkan’ın kız arkadaşı kim? Adı ne

Survivor ünlüler takımında performansı ile adından söz ettiren Furkan, yarışma boyunca kız arkadaşından bahsetti. Survivor Furkan'ın kız arkadaşı ise izleyici tarafından merak ediliyor.

0
PAYLAŞ

Survivor 2017 finale yaklaşırken takımlara iletişim ödülü hakkı tanınmaktadır. İletişim ödülü tüm yarışmacılar için çok önem taşırken, Furkan için ayrı bir değere sahip olmaya başladı. Çünkü yaklaşık 3 aydır kız arkadaşından ayrı olan namı değer Havuç(Furkan) , bu ödülü sadece kız arkadaşı için kazanmak istiyor.

Furkan’ın Utangaç Sevgilisi

Furkan’ın kız arkadaşının kimliği sürekli bir sır gibi saklanıyor. Uzun yıllar bir birliktelik yaşayan çift sadece survivor yarışması nedeniyle ayrıldı.  Sürekli yakalndıkalrı ortamda yüzünü gizleyen kız arkadaşı oldukça utangaç biri olarak biliniyor. Furkan’ın kız arkadaşının kimliği henüz öğrenilememesine karşın, kameralardan sürekli uzak kalmaya çalışıyor. 

Survivor yarışması boyunca yakınlarından gelen mesajlarda çok duygulu anlar yaşayan Furkan, kız arkadaşını çok özlediğini her fırsatta dile getiriyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here