Ana sayfa Tv Programları Survivor Dün Akşam Eleme Neden Yapılmadı? Sebebi ne? İzleyicinin Merakı Büyüyor

Survivor Dün Akşam Eleme Neden Yapılmadı? Sebebi ne? İzleyicinin Merakı Büyüyor

Her hafta Salı günleri Survivor yarışmasında eleme heyecanı yaşanıyor. Ancak bu hafta eleme yapılmadı. Sebebini Acun Ilıcalı dün akşam programında açıkladı.

0
PAYLAŞ

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor 2017 artık sona adım adım yaklaşırken, eleme günleri de ayrı bir boyut kazandı. Yarışmanın eleme günü olarak bilinen Salı günü bir yarışmacının vedasıyla sonlanırdı. Ancak bu hafta işler biraz değişti ve eleme olmadı. İzleyicinin bu sorusu dün akşam ki  Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamayla cevabını buldu.

Neden eleme yapılmadı?

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada “Arkadaşlar geçtiğimiz hafta iki tane milli maç yayınını canlı yaptık, bu yüzden eleme yarın akşama kaldı” diyerek sorulara cevap vermiş oldu. 

Bu hafta elenecek isim Gönüllüler takımından olacak. Eleme potasında yine dört isim yer alıyor. Bu isimler Erdi, Bena, Bulut ve Gökhan oldu. Bu adaylardan biri bu akşam ( 29 Mart Çarşamba) yarışmaya ve adaya veda edecek. 

Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken, bugünd e bir arkaşlarını adadan gönderme hüsranını yaşayacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here