Ana sayfa Tv Programları Survivor Dokunulmazlık Oyunu 30 Nisan Kim Kazandı? Elemeye Kalan İsimler Kimler Oldu?

Survivor Dokunulmazlık Oyunu 30 Nisan Kim Kazandı? Elemeye Kalan İsimler Kimler Oldu?

Survivor 2017 yeni bir mücadeleye sahne olurken gönüllüler avantajlı, ünlüler ise kendi aralarında kavga içinde.

0
PAYLAŞ

Survivor dokunulmaz oyunu sonuçlarında şaşırtıcı bir grafik yaşandı. Sinirlerin gergin olduğu oyun süresince ilk oyunu kazanan gönüllüler Serhat Akın’ın asabi tavırlarıyla karşılaştı. Takım arkadaşlarına da patlayan ünlü isim oyun başarısızlığının faturasını herkese kesti.

Survivor dokunulmaz oyununu kim kazandı sorusunun cevabı ise kıyasıya bir mücadelenin ardından ünlüler oldu. Aslında yarışmanın ilk setinde 5-1 gibi açık ara bir skorla avantajı alan gönüllüler ikinci sete de iyi başladı.

ÜNLÜLER DÜŞÜŞTE

İlk 3 oyunda 3-0’ı yakalayan gönüllüler dokunulmazlık kazanabilmek için mücadeleyi sürdüremedi. Ya da ünlüler bu dokunulmazlığı onlardan daha fazla istedi diyebiliriz.

3-0’ın geri dönüşümde 5-3 kazanan ünlüler bu hafta dokunulmazlık oyununun galibi oldu. Survivor’da elemeye kim kaldı diye merak edenler içinse bireysel dokunulmazlığı kazanan Ogeday kağıda Anıl’ı yazdı. Konseyde ise Bena elenecek oyuncu olarak en çok ismi yazılan oldu. Gönüllüler b gecenin de sahibi olarak avantajü sürdürmeye devam edecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here