Ana sayfa Tv Programları Survivor bu akşam var mı? 13 Nisan Perşembe Neden yayınlanmadı

Survivor bu akşam var mı? 13 Nisan Perşembe Neden yayınlanmadı

Survivor 2017 tüm hızı ile sürüyor. En çok izlenen yarışma programı ünvanını uzun süredir elinde tutan yarışma 13 Nisan Perşembe akşamı neden yayınlanmıyor merak edildi.

0
PAYLAŞ

Acun Medya yapımcılığında TV 8 ekranlarında izlemeye doyamadığımız Survivor 2017 yarışma programında şok gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Oldukça heyecanlı günlerin yaşandığı program geçtiğimiz hafta adaların birleşmesi ile ekranlara geldi. Ünlü konukların da jüri olarak katıldığı programda artık gönüllüler ve ünlüler aynı adada. Yani Acun Ilıcalı, ateş ile barutu resmi olarak bir araya getirdi. Yarışmanın tutkulu takipçileri yeni bölümleri nefessiz bekliyor. Ancak 13 Nisan’da izleyicileri üzecek bir gelişme oldu.

REYTİNG RİSKİ GÖZE ALINMAZ

Tv 8’in reyting rekortmeni Survivor için reyting planlanması çok iyi şekilde yapılıyor. Diğer programların yanında ayrı bir konuma sahip olan Survivor, geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Diriliş Ertuğrul ile arasındaki reyting rekabeti nedeniyle yayınlanmamıştı. Bu akşam da Beşiktaş’ın UEFA Kupası Maçı var ve Lyon ile karşılaşacak. Reyting riski göze alınamayan yeni bölüm ise ertelendi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here