Ana sayfa Oyuncular Survivor Anıl Kimdir Nereli Yaşı Kaç

Survivor Anıl Kimdir Nereli Yaşı Kaç

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor'a sonradan katılan Anıl Karakurt yarışmalardaki performansı ve hırslı kişiliği ile dikkatleri çekmeyi başardı. Peki Anıl Karakurt kimdir?

0
PAYLAŞ

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor’da adım adım finale yaklaşılıyor. Survivor 2017’ye sonradan dahil olan Gönüllüler takımının başarılı yarışmasıcısı Anıl Karakurt hırslı kişiliği ile finale kalacak yarışmacılar adayı arasında gösteriliyor. Doğa sporları, yüzme, futbol ve dalış sporlaruyla ilgilenen Anıl Karakurt oyunlardaki başarısıyla da oldukça güçlü bir rakip olduğunu ortaya koyuyor.

Survivor 2017 Yarışmacısı Anıl Karakurt Kimdir?

Anıl Karakurt 1 Mayıs 1980 İstanbul doğumludur. SAS Komandosu olan babasının mesleği icabı birçok ilde yaşamış olan Anıl Karakurt üç erkek kardeşin en küçüğüdür. Sporla içiçe büyüyen Anıl, lisanslı sporculardandır. Yüzme ve dalış konusundaki başarısının yanı sıra doğa sporlarıyla da ilgilenmeyi seven Anıl, 10 yılı aşkın bir süredir Loadmaster’lık işi ile uğraşmaktadır. Sivil havacılık şirketinde kargo yükleme uzmanlığı yapan Anıl Karakurt adrenalin ve risk sevdiği için Survivor’a katılmayı tercih ettiğini söylemiştir. Gönüllüler kadrosuna kendi isteği ile dahil olan yarışmacı, katıldığı 103 yarışmanın 42’sinde galibiyet göstererek hırsını ortaya koymuştur. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here