Ana sayfa Tv Programları Survivor Adem Kılıççı – Furkan Kızılay kavgası Ünlüler Takımını Karıştırdı

Survivor Adem Kılıççı – Furkan Kızılay kavgası Ünlüler Takımını Karıştırdı

Survivor Adem Kılıççı - Furkan Kızılay kavgası ünlüler takımınında moral bozukluğu yarattı. Gergin anlar yaşanan Survivor da Adem ve Furkan zor yatıştırıldı.

0
PAYLAŞ

Furkan ve Adem arasında çıkan kavga Survivor yarışmasında gerilimleri artırırken ünlüler takımı da karıştı. Salı akşamı yayınlacak bölümde ekranlara da yansıyacak olan ve ünlüler içinde ciddi krize neden olan kavganın ayrıntıları da merak ediliyor.

Kavga sebebi ne;

Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve izlenme reytingleri kıran yarışma programında Furkanla Adem arasındaki gerginlikte yarışmaya yansıdı. Tüm takımınında sinirleri bu kavga ile geriliyor. Birbirlerine sözle saldıran ve fiziksel temaslada  bu söz düellosunu elektrikleştiren Adem ve Furkan arasında ki gerilimin nedeni bu akşam izleyici ile paylaşılacak.
Ünlüler bu akşam iletişim ödülü için yarışacaklar.

Dokulmazlık oyununun ilkinde  ünlüler kaybederken, ünlüler takımında en çok ismi yazılan kişi Sabriye oldu. İkinci dokunumazlık oyununda ise kaybeden gönünülliler takımıydı ve en çok ismi çıkan kişi ise  Sadin oldu. Bireysel dokumazlık kazanan ise gönüllüler grubundan Gökhan olurken, ismini verdiğikişi Erdi’ydi.

Survivor yarışmasında bu hafta 4 isim elenecekler arasında. Furkan ise dokunulmazlık kazanmış ve eleme için Fatih’in ismini iletmişti. Sms sonuçlarına en az puan alan takımdan elenecek,

Survivor seyircilerini  salı akşamı da heyecan ve gerilim yüklü sahneler bekliyor.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here