Ana sayfa Tv Programları Survivor Acunn Sms Sonuçları Kim Elendi 2 Mayıs Gönüllüler Sms Sıralaması

Survivor Acunn Sms Sonuçları Kim Elendi 2 Mayıs Gönüllüler Sms Sıralaması

Survivor 2017 tam gaz devam ediyor yarışmacılar birer birer eleniyor. 2 Mayıs'ta eleme potasına giden 4 gönüllüden birisi adaya veda etti. SMS sonuçları ile belirlenen aday kim oldu.

0
PAYLAŞ

TV 8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Survivor’da finale adım adım ilerleniyor. Gönüllüler ve ünlüler takımları arasındaki kıyasıya mücadele devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda adaların birleşmesiyle beraber aralarındaki gerilim daha da artan takımlar artık her oyuna büyük bir dikkatle asılıyor. Son haftada ise Gönüllüler dokunulmazlık oyunlarından istedikleri performansı yakalayamadılar ve eleme potasına giden 4 isim de takımdan çıktı.

SMS SONUÇLARI ELENEN İSMİ BELİRLEDİ

Eleme potasına ismi giden yarışmacılar bu aşamada halk oylamasına girmektedirler. Açıklanan oy sonuçlarında ise en az SMS alan yarışmacı adaya veda etmektedir. Noter huzurunda ilan edilen sonuçların ardından bu haftanın da adaya veda eden ismi belli oldu. En fazla oy alan kişi Burçak olurken onu Gökhan izledi. 3.lüğü yakalayan kişi Bena olarak kesinleşirken Anıl ise adadan ayrılan isim oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here