Ana sayfa Tv Programları Survivor Acunn Gönüllüler Sms Sıralaması 28 Mart Survivor Sms Sonuçları Nasıl Olacak?...

Survivor Acunn Gönüllüler Sms Sıralaması 28 Mart Survivor Sms Sonuçları Nasıl Olacak? Siz Kim Gitsin İstersiniz?

Survivor 2017'de sular durulmuyor. Her hafta gerçekleştirilen ada konseyi sonrası belirlenen elenecek isimler arasında bu hafta Erdi ile Berna yer aldı. SMS sonucuna göre bir kişi adaya veda ediyor.

0
PAYLAŞ

TV 8’in beğenilen yarışma programı Survivor’da bir eleme haftasına daha gelindi. Adada kişi sayısı azalırken, rekabet ise aynı oranda artmaya devam ediyor. Gönüllüler takımı yaprak dökümü yaşıyor! Erdi ile Bena bu hafta eleme potasında yer alan isimler olarak belirlendi. Erdi, takım arkadaşları tarafından adı en çok yazılan isim oldu ve Bena ise Tuğçe tarafından potaya gönderildi.

 En Az SMS Oyu Alan Erdi Oluyor

İzleyicilerin insiyatifine kalan eleme sürecinde ekranları başındaki yarışmanın fanatikleri 1890’a desteklemek istedikleri yarışmacının adını yazarak kısa mesaj gönderecekler. 28 Mart’ta ise en az oyu alan yarışmacının ismi açıklanacak ve bu kişi adaya veda edecek.

Şimdilik yapılan anketlerde veda eden ismin Erdi olduğu sonucu karşımıza çıkıyor. SMS sonuçlarının ardından Erdi’nin adaya veda edecek olması ise tahminlere göre adada sevinçle karşılanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here