Ana sayfa Tv Programları Survivor 9 Mayıs Kim Elendi? Ogeday, Berna, Tuğçe Hangi İsim Adaya Veda...

Survivor 9 Mayıs Kim Elendi? Ogeday, Berna, Tuğçe Hangi İsim Adaya Veda Etti

9 Mayıs salı Survivor'da eleme heyecanı TV 8 ekranlarına gelecek. Eleme potasına giren üç yarışmacıdan bir isim elenecek. Herkes nefesini tuttu bu anı bekliyor.

0
PAYLAŞ

Survivor 2017 final için gün sayarken son dokunulmazlık oyunları ile yarışmanın çizgiside belli olmaya başladı. En son iki dokunulmazlık yarışını kaybeden Gönüllüler bu hafta bir arkadaşlarına daha veda edecekler. Son 8  dokunulmazlık oyununu kaybeden takım eleme potasına giren Ogeday, Bena ve Tuğçe  9 Mayıs Salı diğer yarışmacılara göre daha heyecanlı olacaklar. Çünkü içlerinden biri adaya veda edecek. 

 Kim Veda Edecek?

 9 Mayıs salı akşamı Survibvor’da iletişim ödül oyunu  oynanacak. Birinci ileitşim ödülüne ünlüler kavuşurken, Gönüllüler bu kez bu oyunu almak istiyor. Ancak bu oyun sonrasında bir eleme anı daha uyaşnacak. Gönüllüler çizgiyi bozmadı ve bu hafta yine içleinden bir ismi uğurlayacak. Veriler gösteriyor ki bu hafta elenecek isim Tuğçe olacak. Performansa göre en düşük puanı alan Tuğçe bu hafta adaya ayrılacak isim olabilir.  Kısacası bu üç isimden biri adaya ve büyük Kıbrıs finalinin büyüsüne veda edecek. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here