Ana sayfa Tv Programları Survivor 49. Bölüm Fragmanı Özeti 28 Mart 2017 Salı Neler Olacak

Survivor 49. Bölüm Fragmanı Özeti 28 Mart 2017 Salı Neler Olacak

Survivor 2017 bu sezon diğerlerinden çok farklı güçte ve hızda devam ediyor. Survivor hızla finale giderken 28 Mart Salı günü yine büyük konseyle ekranlarınızın karşısında olacak.

0
PAYLAŞ

 Geçtiğimiz hafta ödül oyunu ve dokunulmazlık oyunu oynanarak takımlar hak ettikleri oyunları kazandılar. Uzun zamandır dokunulmazlık oyununu kimseye kaptırmayan başarılı takım Gönüller için bu şans, artık sona erdi. Son bölümlerde dokunulmazlık yarışmasını ünlüler veren takım oldukça üzgün olduğunu belirtti. Gönüllüler adasında ortam iyice gerildi. Kim kimin ismini yazıp, kutuya atacak. Diğer eleme potasında kimle olacak. 

BULUT MU ERDİ Mİ?

Ünlüler bu haftayı daha sakin gaçirerek sadece hava şartlarından dolayı zor anlar yaşadılar. 28 Mart Salı günü  eleme heyecanı yaşanacak. Potada olan Bulut, Erdi ve Bena eleme heyecanını daha fazla hissedecek olan yarışmacılar. Yalnız iddialar Bulut’un eleneceği yönünde. 

Salı günü yine bomba konular ve olaylarla TV 8 ekranlarında olacak olan Survivor, dünyanın en zor yarışmaları arasına girmeyi başarmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here