Ana sayfa Tv Programları Survivor 41. Bölüm Son Fragmanı 17 Mart 2017 Cuma Serhat İsyan Etti!

Survivor 41. Bölüm Son Fragmanı 17 Mart 2017 Cuma Serhat İsyan Etti!

Acun Ilıcalı' nın sunumuyla Survivor neredeyse haftaiçi her gün ekranlara gelmekte. 41.Bölüm ile Survivor 17 Mart yeni bölümü tv 8 ekranlarında olacak.

0
PAYLAŞ

Tv 8 ekranlarında Acun Ilıcalı’ nın sunumuyla yayınlanan Survivor yarışma programı 41. bölüm ile ekranlara gelecek. Ünlüler ve gönüllüler olarak iki takımdan oluşan yarışmada nefes kesen olaylar oluyor. 2017 de de ekranlara gelen sevilen yarışma Survivor da gerilim dolu anlar yaşanmakta.

Her hafta dokunulmazlık ve ödül oyunu oynanan yarışma da yarışmacılar açlıkla ve hırslarıyla bazen birbirleriyle sınanmakta. Ünlüler takımında bulunan Serhat 17 Mart ekranlara gelecek olan bölümde artık dayanamadı ve isyan etti. Ünlüler takımında bir süredir gerilim devam etmekte. Uzun zamandır dokunulmazlık oyunu kazanamayan ünlüler arasında tartışmalar arttı.

Ünlüler takımı dokunulmazlık yerine bol bol ödül oyunu kazanarak gönüllülerin aç kalmasına neden oldu. Daha önce aç kaldığı için dayanamayan gönüllüler takımındaki Eser West yarışmadan çekilmişti. Gönüllüler takımı yine açlıkla sınanmaya devam etmekte. 17 Mart cuma akşamı tv 8 ekranlarında olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here