Ana sayfa Tv Programları Survivor 4 Nisan Adaya Veda Edecek Olan İsim Acunn.com’da Açıklanıyor

Survivor 4 Nisan Adaya Veda Edecek Olan İsim Acunn.com’da Açıklanıyor

4 Nisan 2017 tarihinde Survivor'da birleşmeden önce adaya kim veda edecek? Halk oylamaları ile belli olacak isim kim olacak? Survivor bu akşam saat 20.00'de.

0
PAYLAŞ

Zaman ilerledikçe ve oyunlar oynandıkça Dominik’te kimin adaya veda edeceği merak konusu oldu. Oyunlara ve gidişata göre belirli tahminler yapılsa da yine de adaya kimin veda edeceği bilinmiyor. Survivor’da her iki takımda da kişi sayısında ciddi azalma başladı.

Eleme postasına ismi atılan adaylar arasında Adem, Sabriye, Bena ve Erdi bulunuyor. Halkın kullandığı SMS oyları ile Survivor’a veda edecek isim belirlenecek. Ünlüler takımı da Gönüllüler takımı da oynadıkları oyunlara hırsla sarılıyor ve rekabet artıyor.

İBRE ERDİ’Yİ GÖSTERİYOR

 Ünlüler takımından Adem veya Sabriye’nin elenmiş olması Ünlüler takımındaki dengeleri değiştirecek gibi duruyor. Bunun dışında eleme postasında bulunan diğer isimler ise Gönüllüler takımından Erdi ve Bena. Bu iki isimden birinin adaya veda etmesi Gönüllüler takımında bir rahatlamaya yol açabilir gibi görünüyor. Acun Ilıcalı’nın Sunduğu eğlenceli yarışma programı Survivor izleyiciyi bir süre daha merakta tutacak gibi. Halkın oyları ile belirlenecek isim kim olacak açıklandığı zaman sitemizden takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here