Ana sayfa Tv Programları Survivor 3 Mart Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor 3 Mart Ödül Oyununu Kim Kazandı

Ekranların nefes kesen yarışma programı Survivor 3 Mart Ödül Oyununu kıyasıya mücadeleleri ile ekrana getirdi. Acun Ilıcalı sunuculuğunda ekranlara gelen yarışmanın kazananı kim oldu?

0
PAYLAŞ

Tv 8’in reyting rekortmeni programı Survivor tüm hızı ile kaldığı yerden devam ederken yine bir ödül oyunu ile izleyiciler heyecanlandırılırken, yarışmacılar yeni bir yarışmanın heyecanını yaşıyor. Büyük ödül için heyecanlanan ve rakiplerine karşı hırslanan takımlar aynı zamanda kendi içlerinde de yarışmayı kazanmak adına geriliyorlar.

Acun Ilıcalı her hafta olduğu gibi bu hafta da yepyeni bir yarışma formatı ile yarışmacıların güç ve dikkatlerini ölçerek mücadele hıslarını tetikliyor. Körebe oyunu ile yarışmacılar kıyasıya bir dikkat ve çeviklik mücadelesine giriyorlar.

3 Mart’ta gerçekleşen ödül oyununda ilk karşılaşma Sedat ile Bulut arasında gerçekleşiyor. Kazanan ise gözü kapalı olarak sopayı ilk yerine yerleştiren Sedat oluyor. Sedat’ın bu başarısı ünlüler takımına Ödül’ü getirirken gönüllüler takımında gerilim daha da artıyor. Parkurun başından sonuna kadar bir ipe tutunarak gözleri bağlı ilerlemeye çalışan yarışmacılara takım arkadaşları yönlendiricilik yapıyor ancak her iki takımın bağırışlarının birbirine karışması işi daha da riskli hale getiriyor…

Gidişata bakılırsa oyunun galibi Ünlüler takımı olacak.

Güncel Puan Durumu Nasıl;

Sema, 140 puanla birincilik tahtını korurken, Pınar 97 puanla ikinciliğini alıyor. Adem 87 puan alarak 3. lüğü alıyor ancak performans puanıyla 8. sıraya yerleşiyor. Erdi, Bulut, Şahika ve Fatih ise sırasıyla son 4’ü paylaşıyorlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here