Ana sayfa Tv Programları Survivor 26 Mart Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Elemeye Kalan Yarışmacılar Kimler?

Survivor 26 Mart Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı? Elemeye Kalan Yarışmacılar Kimler?

Survivor yarışmasında yine bir bireysel dokunulmazlık yarışı ile adaylar soğuk terler dökecek. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler için zor bir yarış daha onları bekliyor.

0
PAYLAŞ

Survivor yarışmasında , adada yine zor koşullar içerisinde eve yağmurun altında bir dokunulmazlık yarışı daha  sona erdi. Uzun süredir adalarına dokunulmazlık sembolünü götüremeyen ünlüler için şans döndü ve yarışı ünlüler kazandı.

Gönüllüler ise bireysel dokulmazlık için kendini hazırlayarak büyük bir hırsla katıldı. Takım arkadaşlarından birisinin gitmesi için konseyde olacak olan Gönüllüler  takımı şuan için bireysel dokunulmazlık yarışına kilitlendi.

26 Mart pazar günü ekrana gelecek olan bölümünde bireysel dokunulmazlık ödülü yayınlanacak. Bu dokunulmazlık ödülünün sahibi ise Volkan oldu.

 Elemeye kalan yarışmacılar kimler?

 Bu hafta eleme yapılacak olan takım Gönüllüler oldu.  Takımın verdiği karra göre ilk elenecek iism Erdi olurken, Sonrasında Tuğçe Melis, Bena ve son olarak Volkan’ın seçtiği isim eleme potasına girdi. Volkan’ın seçtiği adaya ise Gökhan oldu. Kıyasıya mücadele ve eleme heyecanı için TV 8 ekranlarından asla ayrılmayın.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here